Ga naar inhoud

Veiligheidswaarschuwing: De g’woon hondenvoer adult brokken in saus lam pasta groente, kattenvoer adult brok is saus rund en kattenvoer adult brok in gelei rund lever worden per direct teruggeroepen. In de producten kunnen stukjes zacht blauw plastic aanwezig zijn. Geef dit product niet aan uw huisdieren.

Boon's Markt - Het kan wèl! Recepten Volkorenpasta-kip-bolognese

Volkorenpasta kip bolognese

Bereidingswijze

  1. Kook de penne volgens de aanwijzingen op de verpakking beetgaar. Snipper intussen de ui en snijd de knofl ook fi jn. Schil de pastinaak en snijd in kleine blokjes.

  2. Verhit in een koekenpan de olie. Bak de ui, knofl ook en pastinaak 3 min. Voeg het kipgehakt toe en bak in 5 min. rul.

  3. Voeg de tomatenpuree toe en bak 1 min. mee. Voeg de tomatenblokjes toe en verwarm 5 min. op een lage stand. Giet de pasta af. Schep de pasta door de saus. Breng op smaak met zout en peper, en schep op 4 borden.