Ga naar inhoud

Veiligheidswaarschuwing: De g’woon hondenvoer adult brokken in saus lam pasta groente, kattenvoer adult brok is saus rund en kattenvoer adult brok in gelei rund lever worden per direct teruggeroepen. In de producten kunnen stukjes zacht blauw plastic aanwezig zijn. Geef dit product niet aan uw huisdieren.

Boon's Markt - Het kan wèl! Recepten Ricotta-ijs-met-bessen-witte-chocolade-en-pistache

Ricotta-ijs met bessen, witte chocolade en pistache

Voorbereiding

Zet de bessen circa 30 minuten in de diepvries zodat ze iets steviger worden. Klop intussen met een mixer de eidooiers met de suiker en citroenrasp in circa 3 minuten tot een romig, lichtgeel mengsel. Klop de ricotta erdoor tot alles goed is gemengd. Spatel de chocolade en bessen gelijkmatig erdoor en schep in een afsluitbare diepvriesbak. Laat het ijs in de diepvries in circa 3 uur stevig worden.

Bereidingswijze

  1. Schep een lepel pistachepoeder in een schaaltje of coupe en schep daar bolletjes van het ijs op. Garneer met bessen, pistachenoten en eventueel eetbare bloemen.