Ga naar inhoud

Veiligheidswaarschuwing: De Valess tomaten mozzarella schnitzels worden per direct teruggeroepen. De inhoud van de verpakking betreft Valess Saté Schnitzel pindavrij, terwijl de aangebrachte sleeve verwijst naar Valess Tomaten Mozzarella Schnitzel. Het product bevat het allergeen soja, terwijl soja niet gedeclareerd staat op de gebruikte sleeve.

Boon's Markt - Het kan wèl! Recepten Jachtschotel-met-kipgehakt-en-appel

Jachtschotel met kipgehakt en appel

Bereidingswijze

  1. Verwarm de oven voor op 200°C (hetelucht). Schil de aardappelen, snijd in gelijke stukken en kook in 15 minuten gaar. 

  2. Snijd intussen de prei in halve ringen. Schil de winterpeen en snijd in plakjes. Snijd één appel met schil in plakjes. Schil de andere appel en snijd in blokjes. 

  3. Smelt de boter in een hapjespan op een middelhoge stand en bak het kipgehakt met de oregano in 3 minuten rul. Voeg de prei, winterpeen en appelblokjes toe en bak 5 minuten mee.

  4. Giet de aardappelen af, maar vang een kopje van het kookvocht op. Stamp de aardappelen met een scheutje kookvocht tot een smeuïge puree en schep de kaas erdoor. Schep het gehaktmengsel in de ovenschaal. Verdeel de puree en appelplakjes erover. Bak de jachtschotel 20 minuten in de oven tot de appelplakjes goudgeel zijn.