Ga naar inhoud

Veiligheidswaarschuwing: De Valess tomaten mozzarella schnitzels worden per direct teruggeroepen. De inhoud van de verpakking betreft Valess Saté Schnitzel pindavrij, terwijl de aangebrachte sleeve verwijst naar Valess Tomaten Mozzarella Schnitzel. Het product bevat het allergeen soja, terwijl soja niet gedeclareerd staat op de gebruikte sleeve.

Ingemaakte citroen

Bereidingswijze

  1. Boen de citroenen schoon (of gebruik biologische citroenen) en snijd 6 citroenen in dikke plakken.

  2. Schep een laagje grof zeezout in een brandschone glazen pot en leg hier 1 takje tijm en een laag citroenplakken op. Bestrooi met zeezout, 1 takje tijm en vervolg met nog een laag citroen. Strooi weer wat zeezout erover en maak zo verder lagen met tijm en citroen. Druk goed aan.

  3. Pers de overige citroen uit en giet dit sap in de pot. Vul eventueel aan met gekookt afgekoeld water tot alles onder staat. Sluit de pot af en zet minimaal 1 maand voor gebruik weg op een koele en donkere plaats. Bewaar eenmaal geopend tot circa 6 maanden in de koelkast.